Terapia uzależnień Wrocław

 

Do skorzystania z oferty nie jest potrzebne skierowanie od lekarza

 

Oferta Prywatnego Ośrodka Leczenia Uzależnień "Dolina Baryczy" skierowana jest do osób dorosłych z Wrocławia borykających się z problemem uzależnienia od alkoholu, narkotyków (miękkich) oraz leków.

Ośrodek nie prowadzi terapii osób uzależnionych od heroiny oraz innych opiatów, jak też dopalaczy - dla tych pacjentów preferowana jest terapia długoterminowa.

Szukasz więcej informacji?

Dlaczego my?

 • Jesteśmy zespołem specjalistów z dużym doświadczeniem zawodowym.
 • Podchodzimy z szacunkiem  i indywidualnie do każdej osoby.
 • Skutecznie pomagamy wszystkim osobom uzależnionym  i ich bliskim.
 • Dbamy o swój ciągły rozwój zawodowy biorąc udział w różnych szkoleniach.
 • Zapewniamy transport. Przyjeżdżamy w jak najkrótszym czasie do miejsca, które nam wskażesz.
 • Skuteczna terapia oparta na naszym doświadczeniu i innowacyjnych metodach leczenia
 • Pełna dyskrecja pobytu. Przyjeżdżamy po Ciebie nieoznakowanym samochodem, w nieoznakowanym ubraniu.
 • Indywidualne podejście do problemu. Wsparcie terapeutów na każdym etapie leczenia.

Terapia uzależnień Wrocław – Twoje wsparcie w drodze do trzeźwości

Życie z uzależnieniem to walka. Aby wygrać, wymaga odwagi, siły i profesjonalnej pomocy. Terapia uzależnień Wrocław to odpowiedź na te potrzeby. Jesteśmy prywatnym ośrodkiem leczenia uzależnień we Wrocławiu specjalizującym się w kompleksowej terapii uzależnień. Naszym celem jest pomoc w odzyskaniu kontroli nad własnym życiem.

Leczenie uzależnień Wrocław – odzyskaj kontrolę nad swoim życiem

Wiemy, że każdy przypadek uzależnienia jest inny, dlatego oferujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Oferta leczenia uzależnień dla klientów z Wrocławia w naszym ośrodku obejmuje zarówno leczenie alkoholizmu, leczenie narkomanii jak i leczenie lekomanii. Nasz Ośrodek leczenia uzależnień Wrocław pomaga osobom uzależnionym wrócić do normalnego funkcjonowania, odzyskać zdrowie i cieszyć się życiem bez niewoli uzależnienia.

Szukasz więcej informacji?

Ośrodek terapii uzależnień Wrocław – kompleksowe wsparcie w powrocie do zdrowia

Terapia uzależnień dolnośląskie zapewnia wsparcie na każdym etapie walki z uzależnieniem. Współpracując z nami, otrzymasz pomoc od doświadczonego zespołu specjalistów, którzy poprowadzą Cię przez proces odwyku i terapii. Naszą misją jest przekazać Ci narzędzia do radzenia sobie z uzależnieniem poza naszym ośrodkiem, abyś mógł prowadzić pełne i zdrowe życie.

Leczenie alkoholizmu Wrocław – działanie oparte na doświadczeniu

Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień Wrocław specjalizuje się we wsparciu osób borykających się z problemem nadużywania alkoholu. Wybierając leczenie alkoholizmu Wrocław, masz pewność kompleksowych działań z naszej strony. Oferujemy skuteczne metody terapeutyczne oparte na indywidualnym podejściu do każdego klienta/pacjenta, ukierunkowane na jego potrzeby. Nasze działania są ukierunkowane na pomoc w pokonywaniu uzależnienia, przywracaniu równowagi psychicznej i fizycznej oraz budowaniu trwałych nawyków prowadzących do zdrowego stylu życia. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, leczenie alkoholizmu staje się realną szansą na nowe życie wolne od nałogu.

Atrakcje Ośrodka

Szanowni Klienci, zadbaliśmy o to, aby w programie terapii i pobytu w naszym Ośrodku nie zabrakło licznych atrakcji związanych z aktywnym wypoczynkiem:

 • stawy z wyposażonymi domkami holenderskimi, dla wszystkich sympatyków łódek i wędek
 • motocykle crossowe, czterokołowiec i dużo przestrzeni, dla fanów prawdziwie męskich sportów.
 • 0k. 600 m od ośrodka znajduje się kompleks sportowy (boisko do kosza, zewnętrzna siłownia, boisko do biegania)
 • w okolicy Ośrodka są dobrze przygotowane trasy i ścieżki rowerowe
 • na terenie ośrodka znajduje się sauna (na ukończeniu budowa) oraz zadaszone siedlisko wraz z grillem
 • do Waszej dyspozycji jest tenis stołowy i stół bilardowy.
 • dodatkowo, przewidziane są również inne atrakcje, tj. wspólne wyjazdy na basen, kręgielnię, do kina oraz wiele innych, o które zadbają nasi pracownicy.

  Czekamy na Was!!!

Twoja droga do wolności – Ośrodek leczenia uzależnień Wrocław

Decydując się na współpracę z nami, wybierasz nowo powstały, prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu usytuowany w cichym i spokojnym miejscu. Pomimo tego, że jesteśmy nowo otwartym ośrodkiem (budynek po przebudowie i remoncie), to mamy doświadczenie w wieloletniej pracy z osobami borykającymi się z problemem uzależnienia. Nasza oferta leczenia lekomanii i leczenia narkomanii dla Wrocławia jest skrojona na miarę Twoich potrzeb. Zapewniamy wsparcie po terapii, co jest kluczowe dla utrzymania długotrwałej trzeźwości. Nastawienie na dogłębne zrozumienie problemu pacjenta, szerokie kompetencje i skuteczność są filarami naszego ośrodka. Nasi specjaliści stworzą plan terapii, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb i stylu życia. Potrzebujesz pomocy? Terapia Dolina Baryczy to Twój pierwszy krok do wolności. Skontaktuj się z nami już dzisiaj. Pomożemy Ci wygrać z uzależnieniem!

Masz pytania
zadzwoń, chętnie odpowiemyx
ikonka telefonu