Opinie

Daniel

Jestem bardzo zadowolony, terapia dała mi nadzieję na lepsze życie. Dużo dowiedziałem się o chorobie i sposobach radzenia sobie z nią. Bardzo się cieszę, że wybrałem to miejsce, lepiej trafić nie mogłem. Ośrodek polecam dla każdego kto jest uzależniony od alkoholu i chce z tego wyjść. Bardzo dobrzy terapeuci, którzy starali się abym z terapii wyniósł jak najwięcej, skuteczne metody pracy podczas terapii. Cały personel w ośrodku stworzył przyjazną atmosferę. w każdym momencie mogłam liczyć na pomoc i wsparcie. Domowa kuchnia oraz miła atmosfera sprawiają, że czujesz się jak w domu co bardzo sprzyja zdrowieniu. Ja po wyjściu z ośrodka mogę wreszcie patrzeć trzeźwymi oczami na świat. Życie w trzeźwości jest piękne. Spróbuj a przekonasz się sam, że warto.

Anna

Podczas pobytu w ośrodku w końcu poczułam się zrozumiana i nie oceniana. Terapeuci pomogli mi zrozumieć, że alkohol był tylko przykrywką prawdziwych problemów, które wyniosłam z domu. Dziękuję , czuję się silniejsza.

Krzysiek

Ośrodek “Dolina Baryczy” to bardzo przyjazny ośrodek, a raczej drugi dom. Dzięki wspaniałym osobom, które tam pracują zyskałem nowe, lepsze i przede wszystkim trzeźwe życie! Indywidualne przyjazne i pełne akceptacji i zaangażowania podejście do każdego. Bardzo serdecznie polecam to miejsce.

Marjusz

Ośrodek na wysokim poziomie, pierwszy raz od lat spałem jak dziecko. Wspaniała kadra i świetne warunki. Niedzielne ciasto zapamiętam do dziś, teraz wiercę dziurę żonie by upiekła takie samo 😉. A tak na poważnie to miejsce ma dobrą energię, którą czuć już od drzwi i pierwszej rozmowy.

Marcin

Ośrodek Dolina Baryczy jest miejscem bardzo komfortowym i bezpiecznym, położony w cichej okolicy z pięknym ogrodem. To miejsce, gdzie zawsze mogłem liczyć na wsparcie terapeutów, na zrozumienie i akceptację. Poza tym terapia jest bardzo indywidualna, nastawiona była na moje potrzeby i to dzięki tej współpracy jakość mojego życia znaczenie wzrosła. Poraz pierwszy nauczyłem się nazywać swoje emocje. Dziękuję.

Marta

Byłam w kryzysie, myślałam że to już mój koniec ale w Ośrodku dowiedziałam się że mogę żyć inaczej i że warto zawalczyć o siebie. Wiem że jeszcze dużo przede mną ale dostałam dużo wsparcia i wiary że jestem wartosciowa osoba. Dziękuję bo całe życie czekałam na te słowa.

Monika

Pobyt w ośrodku dodał mi skrzydła na lepsze jutro. Jest niesamowita kadra, która z zaangażowaniem wspiera w trudnych chwilach. Nie czułam się sama z całym chaosem w głowie. Dziękuję 😘

Paweł

Ośrodek jest pięknie położony w malowniczej Dolinie Baryczy, w zaciszu willowej dzielnicy. Dysponuje zadbanym ogrodem i sauną na zewnątrz, dużym tarasem. Willa jest gustownie urządzona. Pyszne, pełne wyżywienie, nikt nie będzie głodny! Dużo gier, książek, atrakcji audio. Na szczególną uwagę zasługuje jednak opieka terapeutyczna, która jest bardzo zróżnicowana i to czyni ją szczególnie pomocną, ciekawą i nie monotonną. Miesięczny pobyt minął mi bardzo szybko, czułem się w pełni zaopiekowany i gdyby nie dotyczył walki z nałogiem powiedziałbym, że chcę wrócić :)
Pozdrawiam załogę,
P.

Janusz

Szanowni Państwo,
Cztery tygodnie temu, jako nietrzeźwiejący alkoholik, ukończyłem terapię odwykową w tymże Ośrodku. Jego wybór to przysłowiowy "strzał w dziesiątkę"!. Jestem niewymownie wdzięczny i szczęśliwy, że tu trafiłem.
Serdeczność, domowa atmosfera, bardzo dobre warunki urozmaiconego pobytu, sprzyjały trudnej, intensywnej terapii. Podporę dla mnie stanowili wykwalifikowani, empatyczni specjaliści terapii uzależnień z Panią kierownik Joanną na czele. To wszystko spowodowało, że osiągnąłem pełną abstynencję, spełniło moją nadzieję na dalsze dobre i skuteczne leczenie. Jako trzeźwiejący będę wracał do Ośrodka na mitingi i spotkania z wielką przyjemnością.
Z całego serca polecam placówkę wszystkim osobom uzależnionym!.

Janusz

Dodaj opinie
Masz pytania
zadzwoń, chętnie odpowiemyx
ikonka telefonu