Opinie

Daniel

Jestem bardzo zadowolony, terapia dała mi nadzieję na lepsze życie. Dużo dowiedziałem się o chorobie i sposobach radzenia sobie z nią. Bardzo się cieszę, że wybrałem to miejsce, lepiej trafić nie mogłem. Ośrodek polecam dla każdego kto jest uzależniony od alkoholu i chce z tego wyjść. Bardzo dobrzy terapeuci, którzy starali się abym z terapii wyniósł jak najwięcej, skuteczne metody pracy podczas terapii. Cały personel w ośrodku stworzył przyjazną atmosferę. w każdym momencie mogłam liczyć na pomoc i wsparcie. Domowa kuchnia oraz miła atmosfera sprawiają, że czujesz się jak w domu co bardzo sprzyja zdrowieniu. Ja po wyjściu z ośrodka mogę wreszcie patrzeć trzeźwymi oczami na świat. Życie w trzeźwości jest piękne. Spróbuj a przekonasz się sam, że warto.

Anna

Podczas pobytu w ośrodku w końcu poczułam się zrozumiana i nie oceniana. Terapeuci pomogli mi zrozumieć, że alkohol był tylko przykrywką prawdziwych problemów, które wyniosłam z domu. Dziękuję , czuję się silniejsza.

Krzysiek

Ośrodek “Dolina Baryczy” to bardzo przyjazny ośrodek, a raczej drugi dom. Dzięki wspaniałym osobom, które tam pracują zyskałem nowe, lepsze i przede wszystkim trzeźwe życie! Indywidualne przyjazne i pełne akceptacji i zaangażowania podejście do każdego. Bardzo serdecznie polecam to miejsce.

Marjusz

Ośrodek na wysokim poziomie, pierwszy raz od lat spałem jak dziecko. Wspaniała kadra i świetne warunki. Niedzielne ciasto zapamiętam do dziś, teraz wiercę dziurę żonie by upiekła takie samo 😉. A tak na poważnie to miejsce ma dobrą energię, którą czuć już od drzwi i pierwszej rozmowy.

Marcin

Ośrodek Dolina Baryczy jest miejscem bardzo komfortowym i bezpiecznym, położony w cichej okolicy z pięknym ogrodem. To miejsce, gdzie zawsze mogłem liczyć na wsparcie terapeutów, na zrozumienie i akceptację. Poza tym terapia jest bardzo indywidualna, nastawiona była na moje potrzeby i to dzięki tej współpracy jakość mojego życia znaczenie wzrosła. Poraz pierwszy nauczyłem się nazywać swoje emocje. Dziękuję.

Marta

Byłam w kryzysie, myślałam że to już mój koniec ale w Ośrodku dowiedziałam się że mogę żyć inaczej i że warto zawalczyć o siebie. Wiem że jeszcze dużo przede mną ale dostałam dużo wsparcia i wiary że jestem wartosciowa osoba. Dziękuję bo całe życie czekałam na te słowa.

Monika

Pobyt w ośrodku dodał mi skrzydła na lepsze jutro. Jest niesamowita kadra, która z zaangażowaniem wspiera w trudnych chwilach. Nie czułam się sama z całym chaosem w głowie. Dziękuję 😘

Dodaj opinie
Masz pytania
zadzwoń, chętnie odpowiemyx
ikonka telefonu