Robert

robert@terapia-dolina-baryczy.pl

Ukończyłem studia psychologii uzależnień, posiadam przygotowanie pedagogiczne.
Obecnie studiuję psychologię kliniczną i kończę studia integracji sensorycznej oraz psychotraumatologię. Współpracuję ze szkołami i prywatnymi poradniami w zakresie psychologii szkolnej i terapii uzależnień. Jestem również specjalistą ds. projektowania komunikacji i wizerunku firm i instytucji oraz personal brandingu czyli projektowania
i budowania własnej marki, poprzez zarządzanie własnym wizerunkiem.
Ukończyłem wiele szkoleń związanych z diagnozą i terapią uzależnień, uzależnieniami od substancji i alkoholu oraz uzależnieniami behawioralnymi. Ukończyłem certyfikowane szkolenia z zakresu pracy z pacjentem seksuologicznym, oraz szkolenia z zakresu dysfunkcji seksualnych u mężczyzn i kobiet. Ukończyłem również szkolenia z zakresu Spektrum, ADHD, Neurodydaktyki, zaburzeń sensorycznych, przemocy w rodzinie, komunikowania potrzeb i emocji w kontekście budowania relacji w rodzinie.
Od zawsze interesuje mnie człowiek, jako jednostka i jako istota społeczna tworząca różnego rodzaju relacje i struktury. Wierzę w nieustanny rozwój i dlatego regularnie biorę udział w szkoleniach i warsztatach, aby poszerzać swoje umiejętności i być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie psychologii i psychoterapii.
W swojej praktyce korzystam z zintegrowanego podejścia, staram się dopasowywać najlepsze metody i techniki terapeutyczne do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Masz pytania
zadzwoń, chętnie odpowiemyx
ikonka telefonu