Kasia

kasia@terapia-dolina-baryczy.pl

Jestem pedagożką i psychoterapeutką w trakcie certyfikacji. Ukończyłam jednolite studia magisterskie na Uniwersytecie Zielonogórskim w kierunku pedagogika i resocjalizacja z poradnictwem specjalistycznym. Następnie kształciłam się na dwuletnim studium socjoterapii i treningu interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Obecnie mój warsztat pracy ukierunkowuje pracując systemowo z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Od 2022 roku jestem członkiem nadzwyczajnym Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Pozostaję w procesie rozwoju zawodowego, moją pracę poddaję regularnej superwizji.

Bliskie mi jest myślenie o kliencie jako ekspercie własnego życia, a moja rola opiera się na towarzyszeniu w zmianach, odkrywaniu dróg, dążeniu do wydobywania potencjału. Pracując na zasobach klienta wspieram
w poszukiwaniu odpowiedzi i zarazem poddawaniu wątpliwości, podążam za energią i gotowością klienta.

W centrum mojego zainteresowania leży podejście holistyczne, praca w perspektywie psychosomatycznej, teorii poliwagalnej.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami z traumą relacyjną, zaburzeniami przywiązania, trudnościami adaptacyjnymi, trudnościami i dylematami rodzicielskimi. Szczególnym obszarem w moim życiu zawodowym jest praca z dziećmi i młodzieżą z pieczy zastępczej oraz osobami uzależnionymi.

W swoim doświadczeniu zawodowym stawiam na ciągłe dokształcanie się, ważny jest dla mnie udział w szkoleniach, konferencjach i kursach.

 

 

Masz pytania
zadzwoń, chętnie odpowiemyx
ikonka telefonu