Elżbieta

elzbieta@terapia-dolina-baryczy.pl

Jestem psychoterapeutą pracującym w nurcie integratywnym, co oznacza że w kontakcie z klientem korzystam z osiągnięć różnych szkół psychoterapeutycznych, w zależności od tego z jakim problemem przychodzi do mnie człowiek szukający pomocy. Wykształcenie psychoterapeutyczne zdobyłam w czteroletnim Studium Psychoterapii w Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie które jest członkiem Europejskiego Ruchu Chrześcijańskiej Antropologii, Psychologii i Psychoterapii oraz Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integratywnej.

Moją pasją jest Człowiek, który w wyniku różnych doświadczeń, nosi w sobie tajemnicę własnego, niepowtarzalnego życia. Dlatego psychoterapię traktuję jako Spotkanie budowane w atmosferze zaufania i akceptacji, którego zadaniem jest pomoc w odkrywaniu i rozumieniu samego siebie.

Przez odpowiednio prowadzoną rozmowę pomagam doświadczać własnych emocji związanych z trudnymi wydarzeniami, które miały czy nadal mają miejsce w życiu klienta, odkrywać nieuświadomione potrzeby, co z kolei uwalnia, przynosi ulgę i pozwala na zmianę w codziennym funkcjonowaniu. Pracuję pod stałą superwizją w nurcie ISTDP (Intensywna Krótkoterminowa Terapia Psychodynamiczna).

Masz pytania
zadzwoń, chętnie odpowiemyx
ikonka telefonu